Yapı Kredi Bankası 0 Faizle 5.000 TL Esnaf Kredisi

Yapı Kredi Bankası esnafa özel yeni bir kredi kampanyasına start verdi. Esnafa özel kredi kampanyası ile aylık yüzde 0 faiz oranı ile 5.000 TL kredi alınabiliyor. Kredi kampanyasının vadesi ise 24 ay. Yapı Kredi esnafa özel kredi kampanyasında 50.000 TL'ye kadar kredi çekmek mümkün.

0 faizden yararlanmak için Yapı Kredi'nin esnafa özel paketlerinden olan Çam ya da Sedir paketlerinden birini satın almak gerekiyor. Çam ve Sedir paketleri esnafa ve kobilere pek çok kolaylıklar, hizmetler ve avantajlar sunuyor. Çam ya da Sedir paketi almadan kredi almak isteyen esnafa ise 5.000 TL kredi için 24 ay vadede aylık % 0.29 faiz oranı uygulanıyor. Tüm kredi tutarları için 500 Lira dosya masrafı alınan kampanyada 0 faizli kredinin aylık maliyet oranı % 0.86 olurken, 0.29 faiz oranlı kredinin aylık maliyet oranı % 1.18 olarak gerçekleşiyor.

Bu durumda 0 faizli olarak 24 ay vadeli 5.000 TL esnaf kredisi çekenler ayda 208 TL taksit ödüyorlar. Çam ya da Sedir paketi üyeliği olmaksızın 5.000 TL kredi kullanan esnaflar ise 24 ay vadede aylık 216 Lira taksit ödemesi yapıyorlar.

Yapı Kredi esnaf kredisi kampanyasında 50.000 TL'ye kadar kredi kullanılabiliyor. Çam ya da Sedir paketi sahibi olanlar 50.000 Lira kredi kullandıklarında 24 ay vade için aylık 1.09 faiz oranından yararlanıyor. Çam ya da Sedir paketi almayanlar için uygulanan aylık faiz oranı 50 Bin Lira ve 24 ay için aylık % 1.29 faizle kredi alabiliyorlar. Bu miktar kredi için de her durumda alınan kredi dosya masrafı 500 TL oluyor. Yapı Kredi Bankası esnafa en iyi çözümleri sunmaya devam ederek desteğini sürdürüyor.

1 yorum:

igein izevbekhai dedi ki...

Bay Dürüstlük Igein Izevbekhai, Aiicco sigorta Ltd temsilcisi degilim, biz güven ve onur ile bireysel farkliliklara kredi vermek. Biz% 3 faiz oraniyla kredi vermek. Eger ilgileniyorsaniz lütfen bu sirket e-posta bize ulasin: Simdi (igein_h_yizevbekhai@admin.in.th) sizin kredi doküman transferi ok ile devam etmek. Eger kendilerini kurmak için kredi gerekiyorsa, bir sirket veya okul Aiicco sigorta plc son derece açiktir.
Kisisel is kredisi
Insaat kredi.
Proje kredisi.
Çocuklar ve büyükler için egitim kredisi.
araç kredisi
Biz kredi basvurunuzu bekliyor.