Yüzde 1 Faizli Kobi Esnaf Kredisi Denizbank’ta

Denizbank şimdi kobiler için tasarladığı yeni kredi ürünü ile kredi kullanmak isteyenlere ‘Aklın yolu 1’ dedirtiyor. Kobilerin beklediği kredi yine Deniz’den geldi ve Eenafa ve kobilere her zaman desteğini sürdüren Denizbank bu kez % 1 faiz oranıyla yepyeni bir kredi kampanyası başlattı. Denizbank’ın kobilere ve esnafa özel düşük faizli kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler en yakın Denizbank şubesine giderek düşük maliyetli kredi fırsatını kaçırmıyorlar.

Kampanya kapsamında 36 aya varan vadelerde 50.000 TL’ye kadar kobi – esnaf kredisini yüzde 1 aylık faiz oranıyla kullanmak mümkün oluyor. Kullanılabilecek minimum kredi tutarı 5.000 TL olurken, maksimum kullanılabilecek kredi tutarı ise 50.000 TL olarak belirlendi.

Kobilerin ve esnafın yüzünü güldürecek kredi kampanyasında sunulan % 1 faiz oranından yararlanmak için tek koşul Denizbank’tan 2 otomatik ödeme talimatı vermek ve Kobim Güvende Sigortası sahibi olmak. Denizbank’tan kredi kullanan esnaf ve kobiler için kampanyada uygulanan dosya masrafı tutarı ise 5.000 TL ile ile 20.000 TL arasındaki kredilerde 500 TL, 20.000 TL ile 50.000 TL arasında ise 1.000 TL. Kampanyadan yararlanmak için başvuru yapmak isteyenlerden kefil göstermeleri ya da ek teminat vermeleri istenmiyor.

Denizbank kobi ve senaf kredisi ile 36 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi kullananlar ayda 335 TL taksit ödüyorlar. Kampanya dahilinde 40.000 TL kredi kullanan esnaf ve kobi ise aylık 1,340 TL geri ödeme yapıyorlar.

Denizbank’ın yüzde 1 faizli ve düşük dosya masraflı kredi kampanyasından yararlanmak için Denizbank şubelerini ziyaret etmek yeterli oluyor. Denizbank’tan kredi kullanan kobi ve esnaf 2013 yılında da rahat bir nefes alacak gibi gözüküyor.

Tags : , , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Yüzde 1 Faizli Kobi Esnaf Kredisi Denizbank’ta”

Bir Cevap Yazın