Finansbank Yalıtım Kredisi – Isı, Ses, Su, Yangın İzolasyonu

‘Faturalar çok ağır geliyor, ısınma masraflarını karşılayamıyorum’ diyenlere ya da binanın ses geçirme özelliklerinden yakınanlara, yan komşunun gürültüsünü artık evin içinde duymak istemeyenlere bir çözüm geliyor: Finansbank Yalıtım Kredisi. Sadece ısı ya da ses yalıtım için değil aynı zamanda su ve yangın yalıtımı için de kullanılabilen Finansbank Yalıtım Kredisi ile hem tasarruflu, hem de güvenli bir bina sahibi olmak artık hayal değil. Isı yalıtımı yaptıranlar doğalgaz ve elektrik faturalarında kazançlı çıkarken, ses yalıtım yaptıranlar huzurlu bir ortama, yangın yalıtımı yaptıranlar ise güvenli bir eve kavuşuyorlar. Binaların yalıtımının yapılması sadece güvenli ve tasarruflu binalar ortaya çıkmasını sağlamıyor, izolasyon işlemi aynı zamanda binaların ömürlerini uzatıyor ve daha uzun süreler genç ve yeni kalmasını sağlıyor.

Finansbank son sunduğu avantajlı Yalıtım Kredisi ile bina yalıtımını hemen yaptırma, krediyi ise taksit taksit uzun zamanda geri ödeme fırsatı sunuyor. Evlerine ısı, su, ses ve yangın yalıtımı yaptırmak isteyenlere 60 aya varan vadelerde geri ödeme fırsatı sunuluyor. Yalıtım Kredisi kullanmak isteyenler azami 10.000 TL kredi çekebiliyorlar. Kampanya ile sunulan krediden isteyen herkes evlerine yalıtım (ısı, su, ses ve yangın izolasyonu) yaptırmak için faydalanabiliyor.

Örnek olarak 3.000 TL Yalıtım Kredisi kullanan bir Finansbank kredi müşterisi 24 ay vadede % 1.05 faiz oranından yararlanabiliyor. Kampanyada asgari 225 TL olmak üzere kredi tutarının % 4’ü oranında dosya masrafı ücreti uygulanıyor ve hayat sigortası primi kesintisi yapılıyor.

Finansbank Yaıtım Kredisi için başvurular kimlik belgesi, gelir belgesi, yalıtım gideri için fatura ve teknik şartname ile kayıt sisteminde son adresi bulunmaması durumunda son üç aya ait bir fatura ile birlikte Finansbank şubelerine yapılması gerekiyor. Binalarına izolasyon yaptıranlar hem karlı çıkıyor, hem çevreye katkıda bulunuyor, hem de binalarını ve sağlıklarını koruyorlar.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Finansbank Yalıtım Kredisi – Isı, Ses, Su, Yangın İzolasyonu”

Bir Cevap Yazın