HSBC Petrol Ofisi Kampanyası 4. 75 TL Akaryakıt Alışverişine 40 TL Nakit Puan

HSBC Advantage Card bu kez Petrol Ofisi ile işbirliği yaparak yepyeni bir akaryakıt kampanyasına imza atıyor. Kredi kartı ve akaryakıt markaları arasındaki anlaşmayla başlayan kampanyadan tüm HSBC bireysel Advantage kart sahipleri yararlanabiliyor. 15 Mayıs’a kadar devam edecek bedava akaryakıt kampanyası kapsamında Advantage kredi kartı ile HSBC Advantage üyesi Petrol Ofisinden akaryakıt alanlar kazanıyorlar.

PO akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapılacak akaryakıt harcamalarının dördüncüsü tam 40 TL Nakit Puan kazandırıyor. 4. alışveriş ile kazanılan 40 TL Nakit Puan yine PO istasyonlarındaki akaryakıt alımlarında kullanılıyor. 40 TL değerinde Nakit Puan kazanan Avantaj Kart sahipleri bu puanları Petrol Ofisi’nden ücretsiz akaryakıt alımı için kullanabiliyorlar. Öde Geç ile ödeme yapanlar ise tam 45 TL Nakit Puan hediye kazanıyorlar. Öde Geç ile Nakit Puan kazanılması için akaryakıt alışverişi ödemelerinin yapıldığı Positive Kart’ın HSBC Advantage Card’la eşleştirilmiş olması gerekiyor.

petrol-ofisi

Kampanyada harcama yapmadan önce kampanyaya katılmak için SMS göndermek gerekli. Kampanya kapsamında bedava akaryakıt kazabilmek için SMS ile kayıt yaptırılıyor. HSBC Advantage Card Petrol Ofisi akaryakıt kampanyasına kayıt işlemi çok kolay. Kampanyaya kayıt yaptırmak için PO yazıp boşluk bıraktıktan sonra Advantage kredi kartının son 6 hanesini yazarak 4477′ye SMS atmak yeterli oluyor. 15 Mayıs’a kadar yapılacak harcamalar ücretsiz akaryakıt kazandırıyor.

Ücretsiz akaryakıt kazanmanın koşulları ise şunlar: Kampanyaya kayıt olmak, harcamaların HSBC Advantage ile üye Petrol Ofisi istasyonlarından yapılması, harcamaların akaryakıt harcaması olması, harcamaların farklı günlerde yapılması, her harcamanın değerinin 75 TL veya üzerinde olması ve alışveriş sayısının dörde tamamlanması.

Kazanılan ve karta yüklenen 40 TL ya da 45 TL değerinde Nakit Puan 20 ile 27 Mayıs tarihinde Petrol Ofisi istasyonlarında ücretisi akaryakıt alımı için kullanılıyor. 27 Mayıs tarihine kadar kazanılan puanların kullanılmış olması gerekiyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “HSBC Petrol Ofisi Kampanyası 4. 75 TL Akaryakıt Alışverişine 40 TL Nakit Puan”

Bir Cevap Yazın