Bayram Aylarında Taksit Ödemeyin Denizbank 2013 Kredileri

Denizbank’ın 2013 Bayram Kredisi kampanyaları Kurban Bayramı’nda da devam ediyor. Denizbank Bayram Kredisi ile bayram aylarında taksit ödemeyin. Denizbank’ta İhtiyaç Kredisi ödemelerine bayram tatili veriliyor.

Her derde deva Cebimde Kredi kampanyalarından bir yenisi olan Eylül ayı kredi kampanyası ile kredi kullananlar geri ödemelerine rastlayan bayram aylarında taksit ödemiyorlar. Sadece Kurban Bayramı değil, Ramazan Bayramı ayları da kampanyaya dahil. Örneğin Eylül 2013 ayında kredi kullanan bir müşteri 2014 yılının Ramazan ve Kurban Bayramına rastlayan aylarında da geri ödeme yapmıyor. Kullanılan kredinin vadesine göre bu uygulama 2015 ve sonrasında da devam ediyor. Böylece Denizbank’tan ihtiyaç kredisi kullananlar her bayramda çifte bayram yapmış oluyorlar.

Kredi kampanyası Eylül ayı içerisinde başladı. Ancak başvurular Ekim ayında da devam edecek ve 11 Ekim tarihine kadar Denizbank’a ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilecek. Cebimde Kredi’nin numarası basit: 3280. Dosya masrafı olmayan kredi kampanyası ile Hayat Deniz’de Güzel. 3280 pratik ve hızlı başvuru imkanı sağlayan bir servis. 3280’e kısa mesaj gönderenler hemen kredi başvurusu yapmış oluyorlar. Kredinin cevabı birkaç dakika içinde cep telefonuna geliyor. Üstelik gelen kabul mesajı ön onay değil, kesin onay niteliğini taşıyor. KREDIM yazıp boşluk bırakıp TCKN (kimlik numarası) yazıp 3280’e SMS göndererek kolayca Denizbank Cebimde Kredi başvurusu yapılabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Bayram Aylarında Taksit Ödemeyin Denizbank 2013 Kredileri”

Bir Cevap Yazın