Emeklilere Özel Ziraat Bankası Birleştiren Kredi

Maaş ödemelerine Ziraat Bankası’nın aracılık ettiği emeklilere müjde sayılabilecek bir haber var. Ziraat Birleştiren Kredi, tüketici kredisi ve kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan ve güçlük çeken Ziraat Bankası maaş müşterisi emeklilerin imdadına koşuyor. Tüketici kredisi refinansmanı ya da kredi ve kredi kartı borç transferi olarak adlandırılabilecek sistemle diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçları Ziraat Bankası tarafından kapatılıyor ve Birleştiren Kredi ile Ziraat’a aktarılmış oluyor. Hem de daha uygun ödeme koşulları, vadeler, masraf ve faiz oranları ile.

Ziraat Bankası Birleştiren Kredi sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları için tasarlanmadı. Aynı zamanda konut kredisi borçları için de Ziraat Birleştiren Kredi devreye sokularak bankalardaki konut kredisi borçları daha uygun koşullarla Ziraat Bankası’na devredilebiliyor.

Birleştiren Kredi banka kredi ve kart borçlarını Ziraat’a taşırken çok uzun vade imkanları tanıyor. 90 ay vadeli olarak Birleştiren Kredi kullanmak mümkün. Faiz oranları ise rekabetçi, ödenebilir ve kabul edilebilir seviyelerde. Ziraat Bankası Birleştiren Kredi koşullarını daha ayrıntılı olarak öğrenmek ve Birleştiren Kredi başvurusu yapmak için en yakın Ziraat Bankası şubesine uğramak yeterli.

Biriken kredi ve kredi kartı borçlarını uygun koşullarla ödemek isteyen ve emekli maaş ödemelerini Ziraat’tan alan tüm SGK emeklileri için tasarlanan Birleştiren Kredi’den yararlanmak için banka değişikliği yapılarak maaş ödemeleri Ziraat’a aktarılabiliyor. Maaş taşıma işlemleri Ziraat Bankası şubelerine başvurarak ya da e-devlet sitesi üzerinden şahsen yapılabiliyor. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi Ziraat Bankası şubelerinden alınabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Emeklilere Özel Ziraat Bankası Birleştiren Kredi”

Bir Cevap Yazın