KREDİM yaz TCKN Ekle 3280’e SMS ile Deniz Kredisi’ne Başvur

Denizbank bayram öncesi kredi kampanyalarına erken girdi. Bu kez çok değişik bir kredi kampanyasıyla gelen Denizbank insanları çok şaşırtacak ve sevindirecek. Denizbank’ın yeni kredi kampanyasında Bayram aylarında ödeme yok. Kredi geri ödeme süresince Ramazan ve Kurban bayramını kapsayan aylarda taksit ödeniyor. Çok ilginç ve sıradışı bir fikre sahip olan bu kampanyanın halkımızdan olumlu yorumlar alması bekleniyor. Issız ada temalı televizyon reklamlarıyla tanıtılan kredi kampanyası Kurban Bayramı öncesine rastladığı için bayramla ilgili bir sürpriz içeriyor. Bayram aylarında kredi geri ödemeleri de tatile giriyor ve taksit ödenmiyor.

Denizbank’ın yeni ve şaşırtıcı kredi kampanyasına başvurular 11 Ekim tarihine kadar yapılabiliyor. Bu tarihler dışında da 3280 Cebimde Kredi hattına her zaman kredi başvurusu yapmak mümkün. Cebimde Kredi’nin bayram kampanyası için de SMS gönderilecek numarası aynı: 3280. KREDİM yazıp boşluk bıraktıktan sonra TCKN – TC Kimlik Numarasını ekleyerek 3280’e SMS gönderenler Cebimde Kredi başvurusu yapmış oluyorlar. Kredi cevabı 5 dk içinde cep telefonuna geliyor. Üstelik gelen cevap olumlu ise bu cevap ön onay değil, kesin onay anlamına geliyor.

3280’e SMS atarak yapılan kredi başvuruları kesin onaylı kredi için yapılan başvuru niteliği taşıyor. Gelen kredi cevabı da kesin onay niteliğinde. Denizbank’ın bayram fırsatından yararlanarak bayram aylarında taksit ödemesi yapmadan kredi kullanmak isteyenlerin yapması gereken şey çok basit: KREDİM yazıp TCKN ekleyerek 3280’e kısa mesaj göndermek. Başvuru cevabı 5 dk içinde cep telefonuna yine kısa mesaj olarak geliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “KREDİM yaz TCKN Ekle 3280’e SMS ile Deniz Kredisi’ne Başvur”

Bir Cevap Yazın