Anadolubank Altın Yumurtlayan Biriktiren Kredi Kampanyası

Anadolubank’ın yeni başlattığı Altın Yumurtlayan Biriktiren Kredi kampanyası sürprizlerle başladı. Anadolubank’tan düşük faizli ihtiyaç kredisi çekenlere altın biriktirme avantajı da tanıyan, “Altın Yumurtlayan Kredi” ismini de bu özelliğinden alan kampanya Anadolubank müşterilerine önemli avantajlar sağlıyor. İhtiyaç kredisi çekerek rahat nefes alırken aynı zamanda altın da biriktirmek isteyen herkes bu kampanyaya başvuru yapabiliyor.

Anadolubank Altın Yumurtlayan Biriktiren Kredi kampanyasında aylık % 1.39 düşük faiz oranıyla 36 aya kadar taksit imkanı sunuluyor.

Anadolubank’tan krediyi kullandığınız tarihten itibaren bir yıl içerisinde her ay en az 0,50 gram (yarım gram) karşılığına denk gelen 50 TL paranızı Altın TL mevduat hesabınızda biriktirebiliyorsunuz.

Altın TL mevduat hesabına yatırdığınız altın değerinde değerlenen paranızı, krediyi kullandığınız tarihten itibaren bir yıl sonra istediğiniz zaman çekebiliyorsunuz.

Böylece Anadolubank’ın sunduğu düşük faiz oranı ve düşük komisyon fırsatları sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılarken Altın TL mevduat hesabında paranızı altın değerinde biriktirme imkanına sahip oluyorsunuz. Başka bir deyişle, çektiğiniz krediyle acil ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı anda altın değerinde para biriktirmiş oluyorsunuz.

Anadolubank’ın Altın Yumurtlayan Biriktiren Kredi kampanyası kapsamında 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmeniz halinde aylık % 1.39 faiz üzerindden her ay 371 TL kolay taksitlerle ödeme yaparken bir yandan da altın biriktirmenin ayrıcalığını yaşıyorsunuz.

Bu arada Anadolubank’ta günlük taksit tutarı hesaplanırken aylık taksit tutarının 30’a bölünmesi yönteminin uygulandığını belirtelim.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Anadolubank Altın Yumurtlayan Biriktiren Kredi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın