Garanti Bankası 2014 Ramazan Bayramı Kredisi

Garanti Bankası bu yıl bayram kredisi kampanyasını en erken başlatan banka oldu. Daha ramazanın ilk günlerinde Bayramı Erken Getiren Kampanyanın startını veren Garanti Bankası, 2014 Ramazan Bayramı için de uygun koşullarla donatılmış bir bayram kredisi paketi hazırladı. Bu paketi hazırlarken de yılın ilk günlerinden beri büyük ilgi gördüğü için hiç bozmadığı aylık % 0.95 düşük faizli ve 95 TL dosya masraflı paketini bayram günleri için de devreye soktu.

Garanti Bankası’nın 2014 Bayram Kredisi paketinde 3.000 TL’den başlayıp 30.000 TL’ye kadar uzanan çeşitli dilimler halinde kredi kullanmak mümkün… 3.000 TL tutarında bayram kredisini 9 ayda geri ödemek isteyenler, son dönemlerin en düşük faiz oranı olan aylık % 0.95 faizden yararlanabiliyorlar. Dosya masrafı ise sadece 95 TL oluyor. Bu durumda Garanti Bankası Bayram Kredisi’nin geri ödemesi aylık 352 TL taksitlerle 9 ayda kolayca yapılabiliyor. Kampanya kapsamında 30.000 TL destek kredisi çekenler ise, aylık % 1.27 faiz oranından yararlanarak geri ödemesini 36 aya yayabiliyorlar. Bu seçeneğin dosya masrafı ise 250 TL olarak gerçekleşiyor.

Garanti Bankası’ndan destek kredisi alma koşulları da olabildiğince basitleştiriliyor. Üzerinde vatandaşlık numarası (TCKN) olan nüfus cüzdanıyla kolayca başvuru yapılabiliyor. Ücretli çalışanlar, maaş bordrosu veya gelir yazısı il başvuru gerçekleştiriyorlar. 2 aydan eski olmayan bir adet güncel bordro veya SGK sicil numarası, iş yeri sicil numarası, aylık net ücret ve maaşta haciz / kesinti olmadığına dair bilgileri içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısıyla başvuru yapılıyor.

Emeklilerin işi daha da kolay… Emekli belgesi, emekli tanıtım kartı ve emekli aylığı tahsis belgesi ve mekli maaşını gösteren Banka Hesap cüzdanı ile Garanti Bankası şubesine uğramak yeterli oluyor. Garanti Bankası şubelerinde emeklilerden bunların dışında herhangi bir belge istenmiyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası 2014 Ramazan Bayramı Kredisi”

Bir Cevap Yazın