Vakıfbank Kredili Bankomat-7/24 Hesabı

Vakıfbank’ta Kredili Bankomat-7/24 açtıranlar hesaplarında yeterli miktarda para olmasa bile ihtiyaçlarını her an karşılamanın rahatlığını yaşıyorlar. Kendilerine verilen limit dahilinde birçok bankacılık hizmetinden yararlanırken hesaplarında her zaman paranın hazır olmasının tadını çıkarıyorlar.

Temelde bir kredili mevduat hesabı olan Kredili Bankomat-7/24 hesabı sayesinde hesapta yeterli miktarda para olmasa bile şu işlemler yapılabiliyor:

Kredili Bankomat-7/24 limiti dahilinde para çekilebiliyor.

EFT, havale, fatura ödemesi gibi her türlü bankacılık işlemi sorunsuz şekilde yapılabiliyor.

Hesaba düzenli ödeme talimatı verilerek elektrik, su, telefon gibi otomatik fatura ödemeleri zamanında yapılabiliyor. Ayrıca her türlü taksit ve kira gibi düzenli ödemeler de gerçekleştirilebiliyor.

Kredinin Özellikleri ve İşleyişi

Kredili Bankomat-7/24 hesabı eksi bakiyede iken Kredili Bankomat-7/24’ün bağlı olduğu hesaba herhangi bir para girişi olduğunda hesap, otomatik olarak krediyi kapatıyor.

Kullanılan Kredili Bankomat-7/24‘e, sadece kullanılan gün kadar faiz işlediği için yalnızca işleyen faizi ödemek suretiyle kredi kullanıma açık kalıyor. Anapara ödemesi yapılmasına gerek kalmıyor.

Anapara istenildiği zaman kapatılabiliyor.

Başvuru İçin Hangi Belgeler Gerekli

Kredili Bankomat-7/24 için Bireysel Ürün ve Hizmet Paketi Sözleşmesi ve Müşteri Bilgi Formunun doldurulması gerekiyor.

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi isteniyor.

Gelir durumunu gösterir belgeyi yanınızda bulundurmalısınız.

İkametgah belgesi veya borçlu adına kayıtlı en son tarihli telefon, elektrik, gaz, su gibi faturalardan birisinin fotokopisi gerekiyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank Kredili Bankomat-7/24 Hesabı”

Bir Cevap Yazın