Yapı Kredi Günde 10 Liraya 9000 Lira Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bankası’nda bayram sevinci bu yıl erken başladı. Bayram planını şimdiden yaparak hangi akrabanın ne zaman ziyaret edileceği kararını hemen şimdi vermek isteyenler, Yapı Kredi’nin bayrama özel masrafsız kredi kampanyasından yararlanıyorlar. Tabii bayramda tatile çıkıp yılın yorgunluğunu üzerinden atmayı düşünenleri de Yapı Kredi’nin günde sadece 10 TL taksitli masrafsız bayram kampanyası bekliyor.

Yapı Kredi’nin Ramazan Bayramı özel kampanyasında 9.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini aylık % 1.20 faiz oranıyla kullanmak mümkün… Üstelik 9.000 TL tutarındaki kredi, 36 ay gibi uzun vadede ve masrafsız olarak kullanılabiliyor. Yapı Kredi’nin Ramazan Bayramı özel kampanyasından yararlanmak için arefe gününü beklemeden en yakın şubeye uğrayarak başvuru yapılabiliyor. İsteyenler kredi başvurusunu Yapı Kredi internet şubesindeki Kredi Şimdi butonuna tıklayarak da kolayca yapabiliyorlar.

Yapı Kredi’nin Ramazan Bayramı özel kampanyasında 9.000 TL kredinin 36 ay vadede kullanılması halinde aylık 322 TL taksit ödemesi yeterli oluyor. Bu da günlük 10 TL gibi cüzi miktarda taksit ödemesi anlamına geliyor.

Ramazan Bayramı özel kampanyasına başvuru yapmak için nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış, şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısını en yakın Yapı Kredi şubesine götürmek yeterli oluyor.

Serbest meslek sahipleri ise son vergi levhasının fotokopisiyle kredi başvurusu yapabiliyorlar. Emekliler için maaş cüzdanının fotokopisi yeterli olurken, kira geliri olanların tapu ve kira kontratı fotokopisiyle şubeye gitmesi gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası’nın Ramazan Bayramına özel kampanyası için tüm başvuru kanalları açık tutuluyor. İnternet üzerinden Kredi Şimdi ile başvuru yapılabilirken, SMS ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e gönderebiliyorsunuz. Ayrıca 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalıyla veya en yakın Yapı Kredi ATM’sinden de başvuru yapılabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi Günde 10 Liraya 9000 Lira Bayram Kredisi”

Bir Cevap Yazın