Denizbank Kamu Çalışanı Kredisi – 36 Ay Vadeli

Denizbank’ın sadece kamu çalışanlarına yönelik kredi fırsatları yılın son günlerinde hızlanarak devam ediyor. Devlet dairesi, belediye gibi erhangi bir kamu kuruluşunda maaş bordrolu çalışanların kolayca başvuru yapabildiği Denizbank ihtiyaç kredisinde 36 aya kadar uzanan vade seçeneklerinin yanında memurlar için düşük faiz fırsatları da yer alıyor. 12 aylık kısa vadeyi tercih edenler aylık % 1.05 düşük faiz oranından yararlanırken daha yüksek tutarda kredi kullanmak isteyenlere 50.000 TL’ye kadar kamu kredisi sunuluyor.

Denizbank kampanyasının üst limiti 50.000 TL olarak belirlendi. 1.000 TL’den başlayarak istenilen her tutarda ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Örnek olarak 10.000 TL kredinin 12 ay vadeyle kullanılması halinde aylık % 1.05 gibi son ayların en düşük faiz oranı uygulanıyor. Ayda 903 TL taksitlerle 12 ay vadede geri ödenebiliyor. Daha düşük miktarda taksit isteyenler 24 ay veya 36 ay vadeyi tercih edebiliyorlar. Geri ödemeyi 24 ayda yapmayı tercih edenlerin aylık taksit tutarı 489 TL olurken, 36 taksit isteyenler de sadece 350 TL geri ödeme yapıyor.

Kampanyaya katılmak için kredi tahsis ücreti de ödemek gerekiyor ama bu ücret her kademedeki memurun bütçesini zorlamayacak şekilde sadece 50 TL olarak belirlenmiş. Çekilen kredinin miktarı ne olursa olsun tüm vadelerde 50 TL sabit kredi tahsis ücreti ödeniyor.

Sadece kamu çalışanlarının başvuru yapabildiği kampanyaya katılmak isteyenlerin sadece nüfus cüzdanı ve kamu çalışanı olduğunu gösteren bir belgeyle en yakın Denizbank şubesine uğraması yeterli oluyor. Kefil getirmek ön koşul olmamakla birlikte banka yetkililerinin gerekli görmesi halinde kefil istendiği durumlar da olabiliyor. Denizbank’ın büyük ilgi gören kamu çalışanı kredi kampanyası 31 Aralık 2014 akşamı sona eriyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Kamu Çalışanı Kredisi – 36 Ay Vadeli”

Bir Cevap Yazın