Türkiye Finans’ta Döviz Mevduatı Kazandırııyor

Dövizini Türkiye Finans’ta Değerlendiren bugünlerde daha fazla kâr payı Kazanıyor, Dolar ve Euro cinsinden birikimlerini Türk Lirası’na çevirmeden değerlendirmek isteyenler hem değerlerine uygun, hem de bol kazançlı bir yatırım yapıyor.

Türkiye Finans katılma hesapları, dövizde kalmak isteyenlerin birikimlerini güvenle değerlendirmesine ve bankacılık hizmetlerinden yararlanmasına olanak sağlarken aynı zamanda avantajlı döviz kâr payı oranları ile yüksek kazanç elde etmesini sağlıyor.

Türkiye Finans Akıllı Hesap, birikimlerini yeni hesap açarak Türkiye Finans’ta değerlendirmek isteyenlerin, en çok tercih ettiği katılma hesabı olarak tanınıyor. Akıllı Hesap sayesinde döviz birikimleri, müşterinin harcama planlarınıza göre bir aydan bir yıla kadar istenilen vadede değerlenirken avantajlı kâr payı getirisinden yararlanabiliyor. Vade gününden önce kısmi para çekilmesi durumunda bile hesabın vadesi bozulmuyor. kalan tutar için vade sonunda kâr payı alınıyor.

Şimdi de Türkiye Finans’ın kâr payı dağıtım oranlarına bakalım. Banka yetkililerinin verdiği bilgiye göre, 1 Şubat 2016 tarihinde 1 yıl vadeli USD cinsinden hesaplar için % 2.22, EUR cinsinden hesaplar için % 2.14 kâr payı dağıtımı gerçekleştirdi.

Türkiye Finans Akıllı Hesap’ın sunduğu avantajlar bu kadarla da kalmıyor. Avantajlı getirilerin yanı sıra her ay 3 EFT ve 3 havale işlemi ücretsiz gerçekleştiriliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Türkiye Finans’ta Döviz Mevduatı Kazandırııyor”

Bir Cevap Yazın