Akbank Düşük Faizli 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2016

Akbank Düşük Faizli 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2016

% 1,24’ten başlayan faiz oranı ve 3 ay erteleme seçeneği ile Akbank Bayram Kredisi ihtiyacınız olduğu an yanınızda…

Akbank 2016 Ramazan Bayramı için oldukça cazip bir kredi kampanyası düzenledi. Düşük faiz oranlarının yanı sıra 3 ay ertelemesiz oluşuyla cazibe kazanan kredi kampanyası, bayramda tatile gidecek olanların ilgisini bekliyor. Siz de, “Bayramda tatile gideceğim, acil nakit desteğine ihtiyacım var” diyenlerdenseniz Akbank’ın Ramazan Bayramı Kredisi kampanyasını cazip bir seçenek olarak düşünebilirsiniz.

Akbank’ın sunduğu Ramazan Bayram kredisi fırsatı ile yaklaşan bayram öncesi nakit ihtiyaçlarınızı sorunsuz şekilde gidererek uzun bayrama tatiline huzurlu girebilirsiniz. Kredinizi düşük faiz fırsatıyla çekerken 3 ay erteleme fırsatı da hayatınızı kolaylaştırabilir. Akbank bu erteleme fırsatı için “İki bayram arası ödeme olmaz” şeklinde bir slogan üretmiş ki, tam da Ramazan Bayramı ruhuna uygun bir slogan olmuş.

Şimdi Akbank’ın 2016 Ramazan Bayramı kampanyası detaylarına kısaca göz atalım. İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Bayram Kampanyası, 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Ertelemeli kredi kullanılması durumunda ilk ödeme 19 Eylül 2016 tarihine kadar ertelenebiliyor. Kredinin maksimum vadesi 36 ay olabiliyor. Ertelemeli kredi başvurusu yapılırken vadenin maksimum 33 ay olarak seçilmesi gerekiyor.

Akbank 2016 Bayram Kredisi faiz oranları % 1.24’den başlıyor. Şubeden Bayram Kredisi başvurusu yapacaklar için bu oran geçerli. Akbank Direkt ve Akbank Telefon Şubesi aracılığıyla Bayram Kredisi kullananlar % 1.39 faiz oranından yararlanıyor. Akbank Direkt’te kredi başvurusu evraksız ve imzasız olarak hemen gerçekleşiyor ve sonuçlanıyor. Kredi değerlendirmesi müşterinin Akbank’taki bilgileri doğrultusunda yapılıyor ve kredi hemen kullanılabilir hale geliyor. 15.000 TL’ye kadar anında hesaba geçecek kredi kullanmak mümkün…

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Akbank Düşük Faizli 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2016”

Bir Cevap Yazın