İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi – Günde 6 TL Taksitle

Türkiye İş Bankası’nın Ramazan ayı başında startıını verdiği Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası, avantajlı kredi kullanma fırsatlarıyla devam ediyor. 12 Temmuz 2016 akşamına kadar devam etmesi planlanan kampanya kapsamında İş Bankası müşterilerine günde sadece 6 TL taksitle 5,=== TL ihtiyaç kredisi imkanı sunuluyor.

İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi kampanyasına başvuru yapmak için şubelere gitmeye de gerek yok. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne aralarında birer boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ yazıp 4402’ye SMS göndermeniz yeterli… Tabii ki dileyenler, İş Bankası’nın ülke genelindeki 1.300’ü aşkın şubesini ziyaret ederek veya Anında Bankacılık kanallarıyla da başvuru yapabilirler. Cep telefonuyla yapılan başvurunun cevabının hemen o anda geldiğini belirtelim.

Şimdi de İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi’nde günde 6 TL taksit fırsatının nasıl gerçekleştiğini inceleyelim. 5.000 TL bayram kredisi kullanan müşteriler bunu 36 ay vadede geri ödedikleri zaman ayda 183 TL taksit ödemesi yapıyorlar. Bu da günde 6 TL gibi bir rakama denk geliyor.

4.000 TL Geleneksel Bayram Kredisi’nin faiz oranının aylık % 1.30 olduğunu, 25 TL kredi tahsis ücreti alındığını, aylık taksit ödemesinin 183 TL olduğunu belirtelim.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi – Günde 6 TL Taksitle”

Bir Cevap Yazın