Günde 33 Liraya Daire Sinpaş Liva Markalı Konut Projesi

İstanbul’un Anadolu Yakasında hem markalı bir konut projesinden ev almak isteyen, hem de uygun ödeme koşulları arayanlar için yepyeni bir proje var: Sinpaş Liva. Projeden günde 33 Liraya ev satın almak mümkün. ‘Sinpaş Liva nerede ve hangi büyüklükteki evler var?’ diye merak edenler için hemen söyleyelim. Sinpaş Liva İstanbul Anadolu Yakası’nda, Sultanbeyli’de inşa ediliyor.

Sultanbeyli’nin geleceğinin parlak olacağından ve bölgedeki arazi ve konut fiyatlarının prim yapacağından söyleniyor, çünkü bölgeyi ilgilendiren üçüncü köprü ve metro projeleri gündemde. Sinpaş Liva projesinden uygun taksitlerle ev satın almak ve hemen taşınmak mümkün. Hemen teslim edilen, inşaatı tamamlanmış konutların da bulunduğu Liva Turkuaz’da 1+1 daireler günde 33 Lira’dan başlayan taksitlerle satılıyor. 2+1 daireleriden birini günde 61 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. 3+1 daireler ise günde 78 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Liva Turkuaz’da daire genişlikleri 53 metrekare ile 214 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Yapı’nın prestijli ve iddialı projelerinden biri olan Sinpaş Liva TEM bağlantı yollarının yakınında yer alıyor. Üçüncü köprü ve metro projelerinin tamamlanması bölgeyi cazibe merkezi haline getirecek. Evlerin dekorasyonlu olarak sunulması projenin bir başka dikkat çekici yönü.

Proje kapsamında inşaatı süren ilk etap Eylül ayında tamamlandı. İlk etapta yer alan sınırlı sayıda dairenin teslimleri devam ediyor. Yapımı süren 2. etap gölet manzaralı, çevre peyzajlı ve tüm bölgeye hakim panoramik manzaralı olma özelliğini taşıyor.

Projede sunulan sosyal olanaklar neredeyse sınırsız. Hobi Akademisi adı verilen sosyal alan kompleksi yabancı dil eğitimlerinin verildiği, spor, resim ve yemek kurslarının açılacağı mükemmel bir ortak alan olacak. Sinpaş Liva 17 bin metrekarenin üzerinde yeşil alana sahip bir proje. Sinpaş Liva’dan konut satın alanlar ayrıca yüzme havuzları, squash salonu, Türk hamamı, sauna, cafeler ve kış bahçeleri, çocuk oyun alanları ve biyolojik gölet gibi olanaklardan yararlanacaklar. İstanbul’un Anadolu Yakasında prestijli, güvenilir ve modern bir konut projesi arayanlar için Sinpaş Liva birebir. Proje çok cazip ödeme koşullarıyla ayrıca ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Günde 33 Liraya Daire Sinpaş Liva Markalı Konut Projesi”

Bir Cevap Yazın