TEB Bonus’tan 24 Ay Vadeli ŞipŞak Para (Nakit Avans)

TEB Bonus kredi kartının her zaman büyük ilgi gören “ŞipŞak Para” yeni yıla da sürprizlerle devam ediyor. TEB Bonus kredi kartı sahipleri, nakit limitleri kadar parayı üç ayrı kanaldan hemen kullanabiliyorlar. İhtiyaç duydukları kadar nakit parayı TEB Express ATM’lerinden, TEB internet şubesinden veya 0 850 200 0 666 TEB telefon şubesinden günün her saatinde 7/24 çekebiliyorlar. Üstelik şipşak para çekimi yapan her TEB müşterisi bunu 24 aya varan taksitlerle geri ödeyebiliyor.

TEB ŞipŞak Para sayesinde her türlü nakit ihtiyacını dosya masrafı ödemeden veya evrak hazırlama derdi olmadan yararlanmak mümkün… İhtiyacınız olan nakit parayı hemen TEB kredi kartınız ile karşılayabilir ve büçenize hangisi uyarsa 3, 6, 9, 12, 18 veya 24 ay taksitle geri ödeyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

TEB’in kampanyası, 1 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında geçerli…
3, 6, 9 ve 12 ay vadeli ŞipŞak Para işlemlerinde faiz oranı % 1.69 olarak uygulanıyor.
18 ve 24 ay vadeli ŞipŞak Para işlemlerinde ise faiz oranı % 1.49 şeklinde belirleniyor.
TEB ŞipŞak Para kampanyasında minimum 50 TL, maksimum 10.000 TL için işlem yapılabiliyor.
TEB ŞipŞak Para kampanyasından çekilen nakit avans için, tercihe göre minimum 3, maksimum 24 aya kadar taksitlendirme yapılabiliyor.
İşlem ücreti çekilen tutarın % 6’sı + 5 TL ve bu tutar, işlemin yapıldığı gün ekstreye yansıyor.
ŞipŞak Para işlemlerinde ilk taksit ekstreye 1 ay sonra yansıyor. Taksit tutarı hesap kesim tarihine göre değişiklik gösterebiliyor.
ŞipŞak Para işlemleri başta TEB Express ATM’leri olmak üzere TEB internet şubesi, 0850 200 0 666 TEB telefon şubesi ve TEB şubelerinden yapılabiliyor.
TEB Express ATM’lerden günlük para çekme limiti 4.000 TL…
Yasaya göre bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, dönem borcunun yüzde % 50’sine kadar ödeme yapılan kredi kartlarıyla dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemediğini hatırlatalım.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “TEB Bonus’tan 24 Ay Vadeli ŞipŞak Para (Nakit Avans)”

Bir Cevap Yazın