TEB’den Yüzde 1’in Altında Faizli Konut Kredisi

Genel olarak banka kredisi faiz oranlarının artmasından konut kredileri de nasibini almıştı. Bu oranlarla kredi kullanmanın ne kadar mantıklı olacağı konuşulurken TEB’den cazip bir kredi kampanyası geldi. TEB yaz aylarına özel yepyeni bir konut kredisinin startını düşük faiz oranı ile verdi.

TEB’in 2014 yazına özel konut kredisi kampanyasında faiz oranı % 0.99. Kampanya kapsamında 120 ay vadeli olarak konut kredisi kullanılabiliyor. Yüzde 1’in altında faiz oranıyla dikkat çeken TEB’in yeni konut kredisi ürünü bu yaz oldukça ilgi görecek gibi gözüküyor.

TEB Konut Kredisi ile aylık 0.99 faiz oranıyla 120 aya kadar kredi kullanılabiliyor. 100.000 TL konut kredisi için 2.710 TL masraf sözkonusu. Masraf toplamı dosya ücreti, ekspertiz ücreti, ipotek ücreti ve sigorta ücretlerinden oluşuyor. Faiz oranı ve masraf toplamıyla birlikte aylık kredi maliyeti % 1.05 olurken, yıllık olarak toplam maliyet % 12.56 düzeyinde gerçekleşiyor.

TEB’in yeni kampanyasıyla 100.000 TL konut kredisi kullanmanız halinde 120 ay boyunca sabit olarak 1.428 TL taksit ödüyorsunuz. Konut kredisi başvuruları TEB şubelerinden yapılabiliyor.

Tags : , , , ,

One thought on “TEB’den Yüzde 1’in Altında Faizli Konut Kredisi”

  1. Merhaba, çok güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler. Konut kredisi alma sürecinde uzman danışmanlardan yardım almak, konut kredisi alım yolunda atacağımız en doğru adımlardan bir tanesi olacaktır.

Bir Cevap Yazın