Bankaların 2014 Ramazan Kredisi Kampanyaları

Bankaların 2014 Ramazan Kredisi Kampanyaları

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte bankaların da Ramazan Kredisi yarışı başladı. Ramazan nedeniyle özellikle kredi faiz oranlarında ciddi indirime giden bankaların ayrıca taksit erteleme ve taksit vadesini uzatma gibi fırsatlar da sunduğu gözleniyor. Bazı bankalarda ise kredi kartlarıyla gıda ve market alışverişi yapanlara ciddi miktarlarda bonus hediyesi veriliyor. Hepsinin ortak amacı, ramazan ile birlikte artan tüketici talebi karşısında müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılamak…

Akbank: Akbank’ın Ramazan Kampanyası’nda 5.000 TL tutarındaki kredi, 36 ay vadeyle kullanılabiliyor. Kampanyada müşterilere düşük faiz ve aylık 181 TL taksit avantajının yanı sıra, kredi taksit ödemelerini 3 ay süreyle erteleme fırsatı da sunuluyor.

Burgan Bank: ‘İhtiyaçlarınızı değil kredi ödemelerinizi erteleyin” diyerek Ramazan’ı karşılayan Burgan Bank, ‘Ramazan kredisi’ ile düşük faiz ve 2 aya kadar taksit erteleme imkanı getiriyor.

Denizbank: Denizbank bu Ramazan için Kiler marketleriyle anlaşma yaptı. Kiler Bonus ile Kiler mağazalarında 20 Temmuz’a kadar farklı günlerde 4 defa 50 TL ve üzeri yapılan harcamaya 50 TL bonus veriliyor.

Garanti Bankası: Garanti Bankası’nın Ramazan ayına özel kredi kampanyasında % 0.95 faizli, 3.000 TL tutarındaki kredi, 95 TL dosya masrafıyla sunuluyor.

Halkbank: Paraf, Ramazan ayına özel bir kampanya düzenledi. 30 Temmuz’a kadar devam edecek kampanya kapsamında 4 kez 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Paraf kart sahipleri 40 TL ParafPara kazanıyor. Market ve akaryakıt sektörlerinde geçerli kampanyadan farklı günlerde ve tek seferde alışveriş yapan tüm müşteriler yararlanabiliyor.

Odeabank: Odeabank, Bank’O Card Axess sahiplerine 31 Ağustos’a kadar yapacakları 75 TL ve üzeri tüm gıda ve market alışverişlerinde % 8 KDV indirim fırsatı sunuyor. Bank’O Card kullanıcıları, bu kampanya sayesinde 50 TL’ye kadar indirim kazanabililiyor.

Şekerbank: Şekerbank bu Ramazan’da fırsatlarını esnafa yönlendirdi. ‘İşinize Ramazan Bereketi’ kampanyası kapsamında esnafa 250.000 TL’ye, işletmelere de 500.000 TL’ye kadar kredi fırsatları sunuluyor. 31 Temmuz akşamına kadar devam edecek ‘İşinize Ramazan Bereketi’ kampanyası kapsamında taksit ödemeleri de 3 ay ertelenebiliyor.

TEB: 31 Temmuz’a kadar tek seferde Bonus üye iş yeri olan market, akaryakıt istasyonları veya restoran sektörlerinde yapılacak her 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplamda 50 TL bonus hediye ediliyor.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Bankaların 2014 Ramazan Kredisi Kampanyaları”

Bir Cevap Yazın