CardFinans 500 TL Hediye Para Ramazan Kampanyası

CardFinans’ta Ramazan bereketi 500 TL’ye varan Hediye Para’yla geldi. 28 Haziran – 27 Temmuz arasında harcama sözü karşılığı CardFinans’ın hediye para teklifini kabul eden herkes Ramazan bereketini yaşıyor. Ramazan ayı boyunca CardFinans ile yapılan tüm market harcamaları için 500 TL’ye varan hediye para tutarı kadar iade kazanmak mümkün oluyor. Kampanyaya katılmak için RAMAZAN yazıp 2271’e bir SMS atmak gerekiyor. CardFinans yetkilileri sizi hemen arayıp Ramazan Bereketi kampanyasına katılımınızı onaylıyorlar.

Ramazan Bereketi Kampanyası Koşulları

Kampanyadan ödemesini düzenli yapan tüm CardFinans bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabiliyor. CardFinans üye işyeri olsun ya da olmasın market sektöründe ticari faaliyeti gösteren tüm iş yerleri kampanyaya dahil ediliyor.

Tüm market harcamaları, kampanya kapsamında kabul ediliyor. Marketlerden yapılan gıda, temizlik maddesi, kozmetik veya akla gelebilecek her türlü ürün alışverişi kampanya dahilinde… Ancak elektronik kasalardan yapılan alışverişler ile toplu gıda alımlarının kampanya harici tutulduğunu unutmayın.

Her müşteriye kredi kartı limitinin maksimum % 5’i kadar Hediye Para teklif ediliyor.

CardFinans kampanyasına katılmak için, RAMAZAN yazarak 2273’e kısa mesaj (SMS) atılması ve sonrasında CardFinans yetkilileri tarafından yapılacak aramada belirtilen koşulların kabul edilmesi gerekiyor.

Başvuru için gönderilecek kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendiriliyor.

İadeler Ağustos ayının ilk haftasında harcamanın yapıldığı kredi kartına yapılıyor.

Kampanya kapsamında yapılan market alışverişlerinin kısmen ya da tamamen 30 gün içinde iade edilmesi ya da 30 gün içinde kartınızı iptal ettirilmesi halinde, Hediye Para tutarı CardFinans kredi kartına borç olarak yansıtılıyor.

Ek kartlar Hediye Para kullanımı yapamıyor. Ancak Hediye Para kampanyasına katılan asıl karta bağlı ek kartlarla yapılan harcamalar alışveriş sözüne sayılıyor.

Harcama Sözü Koşulları

CardFinans’a vereceğiniz harcama sözü, sadece kredi kartıyla yapılan alışverişleri kapsıyor. Nakit avans, anında kredi işlemleri, şans oyunları, vergi ve sigorta ödemeleriyle ekstre geçmiş dönem taksitleri harcama sözü hesaplamasına dahil edilmiyor.

Harcama sözü, indirimin yansıtılmasını takiben sayılmaya başlıyor. Harcama sözü, 10 ay vadeyle geçerli oluyor.

Her 100 TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatıyor. Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı 150 TL ile sınırlı bulunuyor.

10 ay sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda ya da 30 günden daha sonraki bir tarihte kredi kartının iptal ettirilmesi halinde, kalan Hediye Para bakiyesi vergi dahil % 10 bedel eklenerek ekstreye yansıtılıyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “CardFinans 500 TL Hediye Para Ramazan Kampanyası”

Bir Cevap Yazın