Emekli Maaşını Akbank’a Taşıyan 200 TL Chip-Para Kazanıyor

Emekli Maaşını Akbank'a Taşıyan 200 TL Chip-Para Kazanıyor

Akbank SGK emeklileri için cazip bir kampanya başlattı. Emekli maaşını başka bankadan alıp da Akbank’a taşıyanlar hemen 200 TL değerinde chip-para kazanıyorlar. 15 Temmuz’da başlayan ve 15 Ağustos tarihine kadar devam edecek özel kampanyada SGK emekli maaşını ilk kez Akbank’tan almak üzere Akbank şubelerine gidip kampanya başvuru formunu dolduran her emekli 200 TL chip-para sahibi oluyor. Emekli maaşını hemen Akbank’a taşıyarak kampanyaya katılanlar, özel ayrıcalıklar ve chip-para fırsatıyla emekliliğin keyfine keyif katıyorlar.

Akbank’ta emeklilere sunulan ayrıcalık ve avantajlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Akbank’ın Emekli Maaş Müşterilerine Sunduğu Avantajlar

Emekli maaş ödemesinin yapıldığı hesap için Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti sağlanıyor. Bir başka deyişle Hesap İşletim Ücreti alınmıyor.

Akbank’ın sunduğu tüm hizmet kanallarında havale masrafı muafiyeti sağlanıyor, havale masrafı istenmiyor.

Akbank Direkt İnternet, Çağrı Merkezi ve ATM kanallarında EFT muafiyeti avantajı veriliyor.

Kiralık Kasa yıllık ücreti 300 TL yerine sadece 100 TL oluyor. Depozito ücreti 200 TL yerine 100 TL…

Ortak ATM uygulamasıyla yurt çapındaki tüm diğer banka ATM’lerinden ayda 2 kez ücretsiz para çekme ve bakiye görüntüleme avantajı sağlanıyor.

İhtiyaç kredilerinde kefilsiz kullandırım, maaşını 3 ayda 1 alan emeklilere özel 3 ayda 1 dönem ödemeli kredi seçeneği sunuluyor.

İhtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde kredi kullandırım ücretinde çok özel indirimler, avantajlı faiz oranları teklif ediliyor.

Vadeli mevduata özel faiz uygulaması yapılıyor.

Emekli Maaşı Nasıl Taşınıyor?

Emekli maaşanı Akbank’a taşımak iyice kolaylaştı. Artık SSK emeklilerinin maaş ödeme bankası değişikliği için e-devlet şifresine ve dilekçeye gerek bulunmuyor. Sadece TC kimlik numaranızı gösteren kimliğinizle size en yakın Akbank şubesine gelerek SSK maaşınızı hemen Akbank’a taşıyabilirsiniz.

Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklilerinin ise, www.turkiye.gov.tr sitesine PTT şubelerinden temin edecekleri e-devlet şifresiyle giriş yaptıktan sonra bulundudları bölgenin Sosyal Güvenlik Kurumu’na dilekçe vererek banka değişikliği yapması gerekiyor. Başvurunun SGK tarafından değerlendirilmesinden sonra emekli maaşı artık tercih ettiğiniz Akbank şubesi tarafından ödeniyor. Emekli maaşı Akbank’a yattığında NEO maaş kartları Akbank şubelerinden temin edilebiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Emekli Maaşını Akbank’a Taşıyan 200 TL Chip-Para Kazanıyor”

Bir Cevap Yazın