Finansbank’tan 0.49 Faizli Pek Sevilecek Bayram Kredisi

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasına paralel olarak artan masrafların artması kaygısına bu yıl gerek kalmadı. Finansbank’ın 2014 Ramazan Bayramı için hazırladığı Bayram Kredisi kampanyası, cazip ve uygun koşullarıyla tanıtımlarında da vurgulandığı gibi pek sevilecek özellikler taşıyor. Bunların başında da hiç kuşkusuz son ayların en düşük faiz oranı olan aylık % 0.49 faiz oranıyla kullanılması geliyor. Birçok bankanın faiz oranlarının aylık % 1.0 seviyesine yakın seyrettiğini düşünecek olursak aylık % 0.49 faiz oranı ciddi bir avantaj anlamına geliyor.

Finansbank’ın hazırladığı bayram kredisi kampanyası, hem bayram günlerinde masraflarının artacağından kaygı duyanları, hem de bayramda tatil hayali kuranları rahatlatıp sevindiriyor. Aylık % 0,49’dan başlayan faiz oranlarıyla ve 36 aya kadar vade seçenekleriyle Finansbank ihtiyaç kredisine bayram öncesi telaşını beklemeden hemen başvuru yapılabiliyor.

Finansbank 2014 Bayram Kredisi kampanyasına başvuru yapmanın en kısa ve en kolay yolu, cep telefonunuzdan 5030’a bir SMS ile T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvuru kolaylığından yararlanmak… İsteyenler de Finansbank internet sitesine giriş yaparak Anında Başvur’a tıklamak suretiyle ön başvuru yapabiliyorlar. Ön başvuru sonucunun olumlu olması halinde dilediğiniz Finansbank şubesinden ihtiyaç kredisi kesin başvurusu tamamlanabiliyor. Böylece ön başvuru için şubeye gitmeye gerek kalmıyor.

Aylık % 0.49 çok düşük faiz oranından yararlanmak için 3.000 TL tutarında bayram kredisini 12 ay vadede geri ödemek yeterli oluyor. “Bayram için bana bu kadar kredi yeter” diyenler, aylık 260 TL taksitler halinde 12 ayda geri ödüyorlar. Kredi tahsis ücreti olarak 145 TL alınıyor. Bayramda 5.000 TL’nin yeterli olacağını düşünenler ise bu tutarda krediyi 24 ayda geri öderlerse aylık % 1.09 düşük faiz oranı uygulanıyor. Aylık taksit miktarının 244 TL, kredi tahsis ücretinin ise 124 TL olduğunu hatırlatalım.

Ramazan Bayramı tatili için daha yüksek tutarda, örneğin 10.000 TL krediye ihtiyaç duyanlar ise 36 ay vadede geri ödeme avantajıyla aylık % 1.39 faiz oranından yararlanabiliyorlar. Bu seçeneğin önemli bir avantajı daha var. Herhangi bir kredi tahsis ücreti ödenmesine gerek kalmıyor, bir başka deyişle masrafsız olarak sunuluyor. Aylık taksit olarak 372 TL geri ödeme yapmak yeterli oluyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Finansbank’tan 0.49 Faizli Pek Sevilecek Bayram Kredisi”

Bir Cevap Yazın