Odeabank Bank’O Card ile Ramazan Sofranıza % 8 KDV İndirimi

Ramazan sofralarını bereketlendiren bankalar arasına son kampanyasıyla Odeabank da katıldı. Odeabank’ın müşterilerine sunduğu Bank’O Card, 31 Temmuz’a kadar yapacağınız 75 TL ve üzeri tüm gıda ve market alışverişlerinde % 8 KDV indirimi sağlayarak cüzdanlara Ramazan ferahlığı getiriyor. Tüm marketlerde 75 TL ve üzeri gıda alışverişi yapanların Odeabank kampanyasına katılmak ve indirim fırsatından yararlanmak için cep telefonunun mesaj bölümüne KDV yazıp 8444’e bir SMS göndermesi yeterli oluyor.

20 Haziran tarihinde başlayan ve 31 Temmuz akşamına kadar devam edecek olan Bank’O Card kampanyasında gıda alışverişleri için % 8 indirim uygulanıyor. Gıda dışı alışverişlerinde geçerli olmayan kampanyanın indiriminden faydalanmak için KDV yazıp 8444’e kısa mesaj göndermenin unutulmaması gerekiyor.

Müşteri bazındaki kampanyada bir müşteri kampanya boyunca en fazla 25 TL tutarında indirim kazanabiliyor. Güzel bir yanı da ek kartlarla yapılan harcamaların da Ramazan kampanyasına dahil olması… Bu arada lokanta ve restoran harcamalarının kampanya kapsamı dışında olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Her zaman gittiği marketteki gıda alışverişini bu defa Bank’O Card ile yapanlar, Ramazan ayında sıkışan bütçelerini ferahlatma fırsatını yakalıyorlar. Odeabank Bank’O card Ramazan kampanyası kapsamında yapılan % 8 oranındaki indirimler 10 Ağustos 2014 tarihinden sonra kesilecek ilk hesap özetine yansıtılacağını belirtelim.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Odeabank Bank’O Card ile Ramazan Sofranıza % 8 KDV İndirimi”

Bir Cevap Yazın