Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Otomobil Kredisi

Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Otomobil Kredisi

Ülkemizde bayram kredisi kampanyaları hep ihtiyaç kredisi kullanmaya yönelik düzenlenir. Vakıfbank bu yıl bayram kredisi kavramına bir yenilik getirdi ve Bayrama Özel 0 Km Otomobil Kredisi sunmaya başladı. Ramazan Bayramı tatiline ayaklarını yerden kesecek yepyeni bir otomobille girmek isteyenler için düzenlenen kampanyada 48 aya varan vade seçenekleri ve % 1.05 faiz oranı bulunuyor. Bayram tatilinde yeni arabasını kapısında görmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat olarak öne çıkıyor.

Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Otomobil Kredisinin geri ödemelerini altı farklı şekilde yapmak mümkün… Bunları, aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli (taksit ertelemeli), 3 ay ödemesiz dönemli 3 ayda bir eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak sıralayabiliriz.

Ramazan Bayramı öncesi satın almak istediğiniz aracın nihai fatura değeri 50.000 TL’yi aşıyorsa, bedelin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için % 70, 50.000 TL’nin üstünde olan kısım için % 50’sine kadar otomobil kredisi kullanılabiliyor.

Aylık % 1,05 faiz oranıyla sunulan Vakıfbank kredisinde kredi tahsis ücreti olarak 250 TL alınıyor. 48 aya kadar vade sunulan kampanyada kefil istenmiyor. Üstelik hayat sigortası zorunluluğu da bulunmuyor.

Örnek olarak 10.000 TL otomobil kredisini alacak olursak, bu tutarda kredinin 24 ayda geri ödenmesi halinde aylık taksitler 485 TL şeklinde gerçekleşiyor. 48 ay vadede ödenmesi durumunda ise aylık taksitler 279 TL’ye düşüyor. Her ikisinde de faiz oranı aylık % 1.05 olarak uygulanıyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Otomobil Kredisi”

Bir Cevap Yazın