Finansbank 3 Ay Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi 2015

2015 yılına girmeye çeyrek kala Finansbank’ın geleneksel yeni yıl kredisi kampanyası başladı. Televizyon reklamlarıyla da desteklenen Finansbank 2015 Yeni Yıl Kredisi her zaman olduğu gibi cazip faiz oranları ve ödeme kolaylıklarıyla geldi. Faiz avantajının yanı sıra bir de 3 ay taksit erteleme fırsatı eklenince yeni yılda yeni hayaller kurmanın önünü açtı.

Finansbank 2015 Yeni Yıl Kampanyası, 9 Ocak 2015 akşamına kadar devam edecek. Ancak yeni yıl planlarını şimdiden yapmak ve herşeyi daha iyi planlayarak girmek isteyenler, şimdiden Finansbank şubelerine uğrayarak başvuru yapabiliyorlar. Böylece yılbaşı öncesi yığılmaya karşı önlem alıyorlar. Şubeye gitmek istemeyenler için Finansbank’ın artık klasikleşen SMS Kredisi sistemi de devreye girdi. Dileyenler şubeye gitmek yerine Finansbank 5030’a TC kimlik numarası yazılı bir SMS atarak da başvuru yapabiliyorlar. 5030’a atılan SMS başvurusunun ön onayının hemen geldiğini belirtmeye gerek yok. Ön başvuru sonucu kısa süre içerisinde cebinize geliyor.

Finansbank 2015 Yeni Yıl Kredisi kapsamında 3.000 TL tutarında kredi kullanmak isteyenler, aylık yüzde 0.99 faiz oranından yararlanıyorlar. Geri ödemesini de 3 ay sonra başlamak üzere aylık 279 TL taksitler halinde 12 ayda yapıyorlar. Bu arada kredi tahsis ücreti de yılbaşına özel olarak sadece 15.75 TL ile sınırlı tutulduğu için kredi geri ödemesine ek yük getirmiyor.

Finansbank 2015 Yeni Yıl Kredisi kapsamında sadece 3.000 TL değil, daha yüksek miktarlarda kredi çekmek de mümkün… Daha yüksek miktarda kredi istiyorsanız müşteri temsilcisiyle görüşerek istenen miktara göre değişkenlik gösteren uygun faiz oranları ve vadelerden yararlanabilirsiniz.

Finansbank 2015 Yeni Yıl Kredisi için başvuru yaparken nüfus cüzdanı aslı veya noter tasdikli sureti ve gelir belgesi götürmek yeterli oluyor. Gelir belgesiz limit için ön onay alanların bunu da götürmesine gerek kalmıyor. Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilginizin güncel olması durumunda adres belgesi de istenmiyor. Eğer bu bilgi güncel değilse, sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından bir tanesini götürmeniz gerekiyor. Bu faturanın sson 3 ay içinde düzenlenmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Finansbank 3 Ay Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi 2015”

Bir Cevap Yazın