Yapı Kredi Bankası Masrafsız Yeni Yıl Kredisi 2015

Yapı Kredi Bankası geleneği bu yıl da bozmadı ve yeni yıl ihtiyaç kredisi kampanyasını tanıttı. Televizyon reklamlarıyla da desteklenen Yapı Kredi Yeni Yıl Özel Kampanyası’nda yılbaşı öncesi tüm ihtiyaçlar için kullanılabilecek uygun vadeli, düşük faizli ve masrafsız kredi seçenekleri var. Günde sadece 10 TL taksitle 9.000 TL’ye kadar yeni yıl kredisi kullanılabilen kampanya, 2015 yılına dertsiz tasasız, yeni umutlarla girmek isteyen herkesin gönlüne göre özellikler taşıyor. 2015 yılına Yapı Kredi Yeni Yıl Özel Kredisi’yle adım atanlar, bankanın sınır tanımayan hizmetlerini yanlarında hissediyorlar.

Yapı Kredi kampanyasında 9.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi % 1.16 faiz oranıyla 36 ay vadeyle kullanılabiliyor. Kampanya kapsamında 9.000 TL ihtiyaç kredisi kullananlar herhangi bir masraf ödemiyorlar. Geri ödemeyi de aylık 320 TL tutarında kolay taksitlerle yapma fırsatını yakalıyorlar. Bu da günde 10 TL seviyesinde taksit anlamına geliyor.

Yapı Kredi’nin düzenlediği 2015 yeni yıl kredi kampanyası başvuruları en yakın Yapı Kredi şubesinden veya internetten yapılabiliyor. Yapı Kredi internet sitesine girenler, site üzerinde bulunan “Şimdi Başvur” butonuna tıkladığı takdirde ön başvuru yapmış oluyorlar. Kısa süre içerisinde banka yetkililerinin geri aramasıyla birlikte uygun koşullarda yeni yıl kredisi kullanmanın önü açılmış oluyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi Bankası Masrafsız Yeni Yıl Kredisi 2015”

Bir Cevap Yazın