Akbank Direkt Kredi ile Şubeye Gitmeden 30000 TL Kredi

Akbank Direkt Kredi Akbank müşterisi olanlara anında ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Üstelik 30.000 TL’ye kadar. Akbank Direkt Kredi ile şubeye gitmeden, herhangi bir belgeye imza atmadan krediniz anında hesabınızda oluyor. 2017 yılının son aylarında kredi kulananların ödemeleri 2018 yılında başlıyor.

Akbank Direkt uygulaması internetin yanısıra cep telefonunda da hizmet vermeye başladı. Akıllı telefonu olanlar ve Akbank Mobil uygulamasını indirenler Akbank Direkt hizmetini kullanabiliyorlar. Akbank Direkt şubeye gitmeden, internet ve mobil üzerinden anında bankacılık işlemleri yapmayı sağlıyor. Bu işlemler arasında kredi başvurusu ve sonuçlandırması da var.

Ödemesi 2018’de başlayan ve 30.000 TL’ye kadar limitli Akbank Direkt Kredi kullanmak isteyenler Akbank Mobil Direkt, Akbank İnternet Direkt üzerinden hemen kredi başvurusu yapabiliyorlar. Kredi anında hesaplarına geçiyor. Kredi için telefon etmeyi tercih edenler ise Akbank Telefon Şubesi’ni trcih edebiliyorlar.

Akbank müşterisi olmayanlar ya da mobil uygulamayı indirmemiş olanlar da Akbank web sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorlar. TC kimlik numaralarını, cep telefonlarını yazarak talep ettikleri kredi tutarını ve vadesini girenler ne kadar kredi kullanabileceklerini öğrenebiliyorlar.

Akbank web sitesi üzerinde yer alan uygulama ile hangi tutarda krediyi ne kadar faiz oranı, maliyet ve aylık geri ödemeyle kaç ay vadede kullanabileceklerini merak edenler için de hesaplama imkanı sunuluyor. Burada istediğiniz kredi tutarını ve tercih ettiğiniz vadeyi girerek maliyet ve aylık ödeme bilgilerini hemen hesaplayabiliyorsunuz.

2017 yılı Kasım ayında 30.000 TL ihtiyaç kredisi 48 ay vade ve 936 TL aylık taksit tutarıyla kullanılabiliyor. Kredinin faiz oranı aylık % 1.49.

Tags : , ,

0 thoughts on “Akbank Direkt Kredi ile Şubeye Gitmeden 30000 TL Kredi”

Bir Cevap Yazın