Akbank 2018 Ödemeli Belgesiz İmzasız Kredi

Akbank müşterisi olsun olmasın, Akbank Direkt’e giren herkesin 30.000 TL’ye kadar kredisi anında hesabına geçiyor. Üstelik, kullanılan kredinin geri ödemesi 2018 yılına kalıyor. Direkt Kredi adı verilen bu fırsata ulaşmak için Akbank Direkt ve Akbank Telefon Şubesinden başvuru yapmak yeterli oluyor. Ancak, Direkt Kredi için internet ve telefon şubeleri üzerinden başvuru 30.000 TL’ye kadar talepler için yapılabiliyor. İstenilen kredi tutarının 30.000 TL’den daha fazla olması halinde en yakın Akbank şubesine gidilmesi gerekiyor.

Akbank Direkt Kredi ile belgesiz, imzasız, şubeye gitmeden kredi kullanmak fırsatı, TC vatandaşı ve Akbank Direkt Şifresi olan Akbank müşterileri için geçerli… Akbank müşterisi olmayanların morali hemen bozulmasın. Henüz Akbank müşterisi olmayanlar da, TC vatandaşlık numaralı kimlik, gelir belgesi, adres gösterir bir belge ve özel sektör çalışanı ise SGK Hizmet Döküm Belgeleri ile birlikte Akbank Şubelerine uğrayarak Direkt Kredi kullanabiliyor. Uygulanacak kredi faizinin, Akbank şubeleri, Akbank Direkt ve 444 25 25’te farklılık gösterdiğini hatırlatmak isteriz.

Akbank müşterisi değilseniz, Akbank Direkt internet sitesine giriş yaparak oradaki başvuru formuna TC Kimlik Numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazabilir, güvenlik kodunu girdikten sonra ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebilir, talep ettiğiniz kredi tutarıyla vade tercihinizi bildirebilirsiniz.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Akbank 2018 Ödemeli Belgesiz İmzasız Kredi”

Bir Cevap Yazın