Axess’ten Kartınızın Son İki Hanesi Kadar Chip-Para Hediyesi

Akbank Axess kartlarıyla 31 Aralık’a kadar alışveriş yapanlar kartın son iki hanesi kadar chip-para hediyesi kazanıyor. Axess’in yeni yıl hediyesi olarak sunduğu chip-paraların sahibi olmak için 150 TL ve üzeri 5 alışveriş yapmak yeterli oluyor. Bunu yapan tüm Axess kart kullanıcılarına chip-paralar çekilişsiz kurasız dağıtılıyor. Örneğin alışveriş yaptığınız kartın son iki hanesi 90 ise 90 TL değerinde chip-para kazanıyor ve gönlünüzce harcıyorsunuz. Son iki hanesi 60 ise 50 TL tutarında chip-para hesabınıza geçiyor.

Buraya kadar iyi de, “Kartımın son hanesi 04 gibi çok küçük bir rakamdan oluşuyor. Bu durumda ben sadece 4 TL chip-para mı alacağım?” diyenler için hemen açıklayalım. Axess kartının son iki hanesi 00 ile 60 arasında olanların üzülmesine gerek yok. Çünkü kampanya kapsamında son iki hanesi 50’den küçük olan Axess’lilerin hediyesi de 50’ye tamamlanıyor. Yani 50 TL chip-para kazanıyor.

Awess’in yeni yıl kampanyasına katılmak için sisteme kayıtlı cep telefonunuzdan YENİYIL yazıp 4566’ya bir adet SMS atmak yeterli oluyor. Akbank Mobil’i olanların ise “Hemen Katıl”a tıklamısı gerekiyor. Üstelik kampanyaya Axess Mobil’den katılanlar + 10 TL daha fazla chip-para kazanma fırsatı var. Örneğin Axess kartının son iki hanesi 70 olanlar, 50 TL değil, 80 TL değerinde chip-para kazanıyor.

Kampanya kapsamında, Axess üye işyeri olsun olmasın, tüm işyerlerinde, tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri 5. alışverişe kartın son 2 hanesi değerinde chip-para hediye ediliyor. Kartın son 2 hanesi 50’den az olsa da 50 TL chip-para yükleniyor.

Kampanyaya SMS atarak veya Axess Mobil ile dahil olduktan sonra bütün bireysel Axess, Wings, Free kredi kartları, ticari kartlar ve Neo banka kartları ile chip-para 99 TL’ye kadar chip-para kazanılıyor. Kredi kartı, banka kartı ve ticari karttan ayrı ayrı alışveriş yapıldığında bunlardan kazanılan chip-para toplamının 88 TL ile sınırlı olduğunu unutmayın. Böyle bir durumda son 2 hanesi en yüksek olan karta göre belirlendiğini belirtelim.

5. alışverişe ulaşıldığında SMS ile “kazandınız” bilgisi geliyor. İptal veya iade olmaması durumunda chip-paralar 11 Ocak 2018’de kartınıza yükleniyor.. Ancak nakit çekim işlemleri ve chip-para ile yapılan alışverişlerin kampanyaya dahil olmadığını unutmayın.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Axess’ten Kartınızın Son İki Hanesi Kadar Chip-Para Hediyesi”

Bir Cevap Yazın