ING Bank Kredim Sonsuz Bir Kere Başvur Tekrar Kullan

ING Bank Kredim Sonsuz ile yeniden yeniden kredi başvurusu yapma dönemi bitiyor. ING Bank’ın son yeniliği Kredim Sonsuz, belirlenen belirli bir kredi limitiyle devamlı kredi kullanma imkanı tanıyor. Kredi kullanırken yeniden başvuru yapmak gerekmiyor. Belirlenen kredi limiti sınırları içinde hemen kredi kullanmak mümkün oluyor.

ING Bank’ın yeni ürünü Kredim Sonsuz, Destek Hesap ve kredi kartınızın limitlerini de ihtiyaç kredisi tutarına ekliyor. Böylece bu limitleri de kapsayacak şekilde ihtiyaç kredisi kullanma olanağı ortaya çıkıyor. Kredi başvurusu bir defa yapılıyor, tekrar tekrar kredi kullanma olanağı sunuluyor.

Kredim Sonsuz diğer tüm ihtiyaç kredileri gibi 48 aya varan taksitlerle kullanılabiliyor. Kullanacağınız ihtiyaç kredisi limiti bir kere belirleniyor. Bu kredi limiti sınırları içinde istediğiniz tutarlarda kredi kullanmak mümkün oluyor. Kullanabileceğiniz toplam ihtiyaç kredisi limitiniz belirleniyor ve bu limit içerisinde kredi kullanma imkanı ortaya çıkıyor.

Toplam kredi limitinden istenilen kadarı kullanılabiliyor. Tüm limiti bir defada kullanmak da mümkün. İsteyenler ihtiyaçları olan tutara ve vadeye göre parça parça kredi kullanabiliyor.

Kredim Sonsuz aylık % 1,39 faiz oranıyla kullanılabiliyor. ING Bank’ın yenilikçi ürünü Kredim Sonsuz tekrar tekrar kredi başvurusu yapma derdini ortadan kaldırıyor. Tek seferde belirlenen kredi limitiyle istenilen zamanda, istenilen tutar ve vadede kredi kullanmak mümkün oluyor.

Tags : ,

0 thoughts on “ING Bank Kredim Sonsuz Bir Kere Başvur Tekrar Kullan”

Bir Cevap Yazın