İş Bankası Ayda 184 Liraya Akıllı Telefon Kredisi

İş Bankası Ayda 184 Liraya Akıllı Telefon Kredisi

Yeni yıla girerken hayalinizdeki akıllı telefona kavuşmak mı istiyorsunuz? Normal şartlarda yüklü miktarda taksitlerle satın alınabilen akıllı telefona ulaşmak şimdi İş Bankası Anında Kredi ile çok kolay… İş Bankası’ndan Anında Kredi çekerek şimdi ayda 184 TL taksitle akıllı telefon satın alabilir veya mevcut akıllı telefonunuzu hayalinizdeki telefon ile yenileyebilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi ilginizi çektiyse başvurunuzu İşcep’ten veya İş Bankası internet şubesinden hemen yapabilirsiniz. İşcep ile başvuru yapmak için Krediler menüsünden Anında Kredi Başvuru seçeneğini tercih etmek yeterli oluyor. İnternet üzerinden başvuru yapmak için ise Kredilerim seçeneğinin altındaki Anında Kredi Başvuru butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Başvurunuz onaylandığında şubeye gitmenize bile gerek kalmadan kredinizi kullanabilir, akıllı telefonunuzu satın aldıktan sonra kredinizi ayda 184 TL taksitlerle geri ödeyebilirsiniz

Şimdi de yeni bir akıllı telefon satın almak için 6.000 TL tutarında Anında Kredi çektiğinizi düşünerek maliyet tablosuna bir göz atalım. 6.000 TL tutarında Anında Kredi’nin aylık % 1.42 faiz ile kullanılması ve 48 ay vadede geri ödenmesi durumunda aylık 184 TL taksitlerle geri ödenebiliyor. Taksitlerin 48 ay gibi uzun vadeye yayılmış olduğunu düşünürsek oldukça avantajlı bir teklif olabilir.

Tags : , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Ayda 184 Liraya Akıllı Telefon Kredisi”

Bir Cevap Yazın