İş Bankası Yeni Yıla Özel Anında Kredi 2018

İş Bankası Yeni Yıla Özel Anında Kredi 2018

2018 yılına adım adım yaklaşırken nakit paraya ihtiyaç duyan herkes, İş Bankası’nın Yeni Yıla Özel Anında Kredi sisteminden yararlanarak şubeye bile gitmeden kredi kullanmanın rahatlığına ulaşıyor. İş Bankası’nın 2018 yılı için özel hazırladığı Anında Kredi, cep telefonu veya internet üzerinden kolayca kullanılıyor. Banka tarafından onaylanınca bile şubeye gidilmeden Bankamatik’ten çekilebiliyor. Üstelik her bütçeye uygun faiz oranlarıyla…

iş Mankası’na 2018 Yeni Yıla Özel Anında Kredi başvurusu, bankanın internet şubesindeki Kredi Başvuru butonuna tıklayarak, İşCep’ten Krediler > Anında Kredi Başvuru adımlarıyla yapılabiliyor. İşCep’ten ve İş Bankası internet şubesinden 25.000 TL tutar ve 48 ay vadeye kadar yapılan kredi başvurusunun onaylanması durumunda onaylanan tutar İş Bankası’ndaki mevcut vadesiz TL hesabınıza aktarılıyor.

İşCep uygulaması, telefonunuzun tarayıcısına hemen yüklenebiliyor, evinizin ve ofisinizin rahatlığında kredi başvurusu yapılabiliyor. Her iki servis için de maksimum kredi tutarının 25.000 TL ile sınırlı olduğunu belirtelim. 7 gün 24 saat başvuruda yapılıyor ve onaylanan kredi tutarı o an hesabınıza aktarılıyor.

Şimdi de İş Bankası Yeni Yıla Özel Anında Kredi sisteminden 10.000 TL çekmemiz halinde maliyetinin ne olacağına kısaca bakalım. 10.000 TL tutarında Anında Kredi’nin faiz oranı, 24 ay, 36 ay veya 48 ay vadeyle çekerseniz hiç değişmiyor ve aylık % 1.42 seviyesinde sabit kalıyor. Sadece 50 TL kredi tahsis ücreti ve yıllık 67 TL sigorta primi ödeyerek yeni yıla özel anında kredinize kavuşuyorsunuz. Banka şubesine bile uğramadan paranızı İş Bankası’ndaki vadesiz mevduat hesabınızda görüyor ve hemen kullanmaya başlıyorsunuz.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Yeni Yıla Özel Anında Kredi 2018”

Bir Cevap Yazın