Yeni Emekliye 450 TL Promosyon Akbank’ta

Yeni emekli olacaklar maaşlarını Akbank’tan almayı talep ederlerse 450 TL’ye varan nakit promosyon kazanıyorlar. Kampanyadan SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı’ndan emekli olacak herkes yararlanabiliyor. Emekli maaşını Akbank’tan almaya başlayanlar ayrıca pekçok avantajdan yararlanabiliyor.

Yeni emekli olacağım. Maaşımı Akbank’tan almaya başlarsam ne kadar promosyon kazanabilirim? Emekli maaşını Akbank’tan alacak olanlara maaş tutarlarına göre promosyon veriliyor. Bağlanacak maaş 1.000 TL ile 2.000 TL arasındaysa 375 TL promosyon kazanılıyor. Maaşı 2.000 TL’nin üzerinde olanlar 450 TL promosyon kazanıyor. 3 aylık dönemlerde maaş alan Emekli Sandığı emeklileri için söz konusu tutarlar aylık maaş üzerinden hesaplanıyor.

Yeni emekli olacağım, maaşımı nasıl Akbank’tan nasıl almaya başlayabilirim? Emekli Sandığı’ndan emekli olanlar dilekçelerinde banka tercih olarak Akbank’ı göstermeli.

SSK veya Bağkur’dan emekli olacak olanlar, e-devlet üzerinden veya SGK İl/İlçe Müdürlükleri’ne emeklilik başvurusu yaptıklarında banka tercihin Akbank olarak belirtmeli. Söz konusu tercih başvuru sırasında doldurulan Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi’nde yer alıyor.

Kampanya için belirli bir süre taahhüdü var mı? Maaşını Akbank’tan almaya başlayanlar 3 yıl boyunca banka değiştirmeyeceklerini taahhüt ediyorlar.

Emekli maaşımı Akbank’a taşımak istiyorum. Promosyon alabilir miyim? Mevcut emekli maaşlarını Akbank’a taşımak isteyenler de Akbank’ın emekli maaşı promosyonlarından yararlanabiiyor.

Emekli maaşı hesabından yıllık ücret alınıyor mu? Hayır, maaşlarını Akbank’tan alan emekliler yıllık ücret ya da aidat ödemiyorlar.

Tags : ,

0 thoughts on “Yeni Emekliye 450 TL Promosyon Akbank’ta”

Bir Cevap Yazın